Зустріч з ЖЕКом 21.07.2016

21 липня 2016 було вручено лист ЖЕКу «Форвард Київ-Сервіс» щодо передачі будинку ОСББ та вирішення проблеми підключення будинку до електричних мереж. За закономпроцедура передачі триває до 3-х місяців.

Оплата за електроенергію

Згідно з інформацією від ЖЕКу орієнтовно 18.07 було подано пакет документів до Київенерго на під’єднання будинку до електромережі. Тобто, сподіваємось, за місяць від вказаної дати чекаємо на можливість почати процес заключення прямих договорів з Київенерго. Окрім того з 25.06 всі співвласники та інвестори (незалежно від того проживають вони в будинку чи роблять ремонт) платитимуть за електроенергію по 0,99 грн. не залежно від кількості споживання електроенергії (до 100 чи більше 600 кВт). За інформацією від ЖЕКу, саме такий тариф на даний момент діє для ЖЕКу.

Відключення електроенергії

Нещодавно траплялись відключення електроенергії за несплату боргів. У випадку повторного відключення будь-якої квартири чи одразу кількох квартир від електроенергії, Правління залишає за собою право звернутися за захистом прав співвласників до правоохоронних та судових органів.

Тепломережі

На даний момент у співвласників немає можливості заключати прямі договори на тепло. Причина - неприйняті на баланс Київенерго зовнішні тепломережі будинку. ЖЕК обіцяє підготувати звернення до Київенерго з даного питання, яке потрібно буде підписати співвласникам. Таке звернення може допомогти у вирішенні питання.

Витяжка

За інформацією ЖЕКу в будинку нормально функціонує лише примусова витяжка, вартість включення якої складе близько 7 тис. грн. на місяць. Найближчий місяць буде перевірятися технічна документація будинку, в тому числі і з цього питання.

Домофон

ЖЕК обіцяє найближчим часом покращити замок на вхідних дверях, щоб вони не так часто виходили з ладу. Однак Правління та ЖЕК домовилися, що якнайшвидше буде обрано компанію для підключення квартир до домофонної системи та, в тому числі, обслуговування вхідних дверей.