Передача будинку ОСББ

Шановні співвласники,

Інформуємо вас про СТАН СПРАВ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ БУДИНКУ

Що відбувається?

22  грудня 2016 року на загальних зборах об’єднання співвласників нашого будинку більшістю співвласників було прийнято рішення про те, що з 01 квітня 2017 року управління будинком здійснює ОСББ «Бакинська 37-Д» через свої органи управління.

У лютому місяці правлінням було надіслано листа управляючій організації ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» з проханням передати будинок ОСББ для подальшого самостійного обслуговування. ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» надіслав лист, який містив відмову передати будинок ОСББ. Позиція ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» є абсолютно незаконною, оскільки згідно з законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», колишній балансоутримувач багатоквартирного будинку або особа, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком до створення об’єднання, у тримісячний строк з дня державної реєстрації об’єднання забезпечує передачу йому примірника технічної  та  іншої  передбаченої законодавством документації на будинок, а також документа, на підставі якого багатоквартирний будинок прийнято в експлуатацію, технічного паспорта і планів інженерних мереж. Функції з управління багатоквартирним будинком можуть бути передані управителю виключно за рішенням   загальних зборів об’єднання.

18 квітня 2017 року Правлінням ОСББ було надіслано вимогу передати будинок в управління ОСББ згідно з рішенням загальних зборів співвласників. За місяць буде розпочато судову процедуру витребування будинку в ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08», яке не маючи жодних законних підстав, рейдерським чином захопило наш будинок.

Окрім того, Правління ОСББ наголошує на НЕЗАКОННОСТІ тарифу ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08», оскільки ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» повинне формувати тариф відповідно до Порядку «Формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» і надати тариф на затвердження до виконавчого органу КМДА. Не зважаючи на прохання Правління ОСББ, ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» не надало підтвердження затвердження тарифу КМДА.

Що робити?

Оскільки рішення загальних зборів співвласників щодо управління будинком з квітня 2017 року є законним, Правління ОСББ вважає, що ТОВ «Форвард Київ-Сервіс 08» обслуговує наш будинок з квітня 2017 року на добровільній і безоплатній основі. Саме тому, в травні місяці кожен співвласник отримає квитанції для сплати внесків за квітень місяць 2017 року на рахунок ОСББ. Нагадуємо, що згідно з рішенням загальних зборів співвласників ОСББ, розмір внесків на 2017 рік становить 4,46 грн/м2.

За рухом коштів на рахунку ОСББ усі співвласники зможуть стежити через систему ОСББ-онлайн.

З повагою,

Правління ОСББ «Бакинська 37-Д»