Огляд будинку

Шановні співвласники!

02.08.2016 правлінням ОСББ «Бакинська 37-Д» було проведено попередній огляд будинку, результатами якого ділимося з вами.

Підвал

Близько тижня тому знову сталося затоплення підвалу внаслідок проривання каналізації. На дату огляду у всьому приміщенні підвалу були видимі сліди затоплення. Окрім того було виявлене неналежне обслуговування каналізаційних труб, на стиках яких видно сліди постійного давнього прокапування.

Дах

Дах прибраний погано, що в результаті може призвести до забиття ливневих стоків.

Ліфти

Як виявилися, поки Київенерго не під’єднає наш будинок до електромережі, ліфти у нас не легалізовані. Тобто поки не будуть отримані всі дозволи на їх введення в експлуатацію, їздити ними – це добровільний ризик кожного мешканця.

Тепломережі

Зараз наш будинок на тимчасовому договорі між Київенерго та Форвард Київ-Сервіс, який діє до кінця цього року. Причина – не здана Київенерго зовнішня частина тепломереж.

Домофон

Для того, щоб вхідні двері постійно не ламалися, потрібно встановити принципово іншу замкову систему. Окрім того, в будинку прокладений кабель та на кожному поверсі встановлено розводку для підключення у квартирах аудіодомофонів. Щодо відеодомофонів, то в нас висить кабель від останнього поверху до 2-го, який не заведений на 1-ий поверх. Крім того на кожному поверсі потрібно встановити додаткове обладнання для підключення квартир з відеодомофонами. Чекаємо на пропозицію від компанії з підключення домофонів.

Електроенергія

Правління спілкувалося з Київенерго, і не зважаючи на заяви ЖЕКу щодо швидкого підключення, в Київенерго стверджують, що на 2016 рік підключення нашого будинку до електромереж не заплановане. Однак поки маємо сподівання, що в Київенерго надали Правлінню не повну або помилкову інформацію. Ситуацію будемо з’ясовувати.

Пожежна сигналізація

За інформацією від ТОВ "Науково-виробнича фірма "Пожтехгруп" сигналізація повністю здана ЖЕКу, але є недоробки, пов’язані з крадіжками. Також деякі мешканці навмисно відрізають датчики у квартирах, в результаті на кожному поверсі сигналізація в кількох квартирах не працює.

 

Для з’ясування достовірної інформації та вирішення проблем Правління звертатиметься з запитами до забудовника, ЖЕКв та компаній, що обслуговують наш будинок.

З повагою, правління ОСББ «Бакинська 37-Д»