Новини 06.09.2016

Електроенергія

З радістю повідомляємо, що під тиском усіх небайдужих співвласників та Правління ОСББ 05.09 2016 в Київенерго було зареєстровано вхідний пакет документації по нашому будинку, наданий ЖЕКом. Протягом місяця наш будинок повинен бути підключений до електромережі, після чого розпочнеться процес підписання прямих договорів з Київенерго.

Ліфти

06.09.16 р. паспорти ліфтів нашого будинку було передано в Держгірпромнагляд для надання нашим ліфтам усіх необхідних дозволів на експлуатацію.

Тепломережі

За інформацією ЖЕКу питання в процесі вирішення. Остаточна дата вирішення проблеми передачі зовнішньої частини тепломережі місту - невідома. Суть питання – забудовник хоче поміняти інвестиційний договір з містом і включити зовнішню частину тепломережі як частину інвестиційного внеску.

Дрібний ремонт загальних приміщень

Правлінням було зібрано детальну інформацію щодо зламаних дверей у місцях загального користування та викрадених/пошкоджених частин протипожежної системи. ЖЕК займається ремонтом.

Водопостачання

Було підписано договір про співпрацю між ЖЕКом та Київодоканалом щодо нашого будинку. Найближчим часом можна чекати на опломбування поквартирних лічильників, після чого співвласники зможуть підписувати прямі договори з Київводоканалом.

Домофон

Прокладання непрокладеної частини інфраструктури для підключення відеодомофонів ЖЕК пропонує покласти на ту компанію, яка погодиться зайти в наш будинок. Компанія може «відбити» кошти завдяки абонплаті, або «повісити» ці витрати на тих мешканці поверху, які хочуть встановити відеодомофон. Правління займається пошуком та вибором компанії, що запропонує найоптимальніші умови.