Шановні співвласники,

Нижче пояснення ситуації з договорами на даний момент.

Київенерго

ФКС-08 повідомляв нас про те, що вони направили листа до Київенерго листа з проханням вилучити наш будинок з їх договору. Разом з тим просили нас направити відповідного листа до Київенерго для складання договору. Відповідний лист було направлено до Київенерго. Ми зібрали всі документи, в тому числі провели розрахунки витрат електроенергії, необхідні для договору. Так само Київенерго вимагав, щоб під час подання документів на укладання договору з ОСББ був присутній уповноважений представник ФКС. В результаті, в грудні в ЦОК на Закревського 12, в присутності Марії Олександрівни, в нас прийняли пакет документів на розгляд, але попередили, що без Акту передачі будинку нам можуть відмовити в укладанні договору, а ФКС відповідно відмовлять у розірванні. На даний час Київенерго відповіді ще не надало, але на цьому тижні присилали своїх майстрів для перевірки і звірки загальнобудинкових електролічильників. 

В договорних відностнах по теплу задіяно три сторони: будинок як споживач тепла, Київенерго і Укрбуд (як власник труб, що межують з будинком). Пакет документів зібрано, але деякі документи перед укладанням мають бути затверджені і узгоджені всіма сторонами. Зараз документи на узгодженні.

Водоканал

Пакет документів, так само з розрахунками було подано, їх прийняли. Під час перевірки і звірки лічильників водопостачання, було виявлено деякі незначні технічні порушення, які лишив по собі ФКС. Ці порушення, а також відсутність акту передачі будинку трохи затримали процес, але недоліки усуваються і все йде в правильному руслі.

Чи є борги?

В листопаді, ми, спільно з представником ФКС, знімали показники витрат електроенергії на МЗК будинку. Витрати в підрахунку становили близько 20 тис. грн. Натомість ФКС надав нам псевдодокумент без печаток і підписів на суму більшу ніж вдвічі. Ще й вимагаючи гарантійного листа, що мешканці все сплатять. На вимогу надати офіційний документ нічого не надали. Тож нами було направлено запит до ФКС за роз’ясненнями. Ні офіційної платіжки, ні відповіді наданий час не отримали.