Домофони Оранта

Шановні співвласники!

У звязку з невиконанням домофонної компанії Укрвідео своїх зобов’язань, 03.08.17 заключений договір з новою компанією «Оранта». Компанія обслуговує біля 14 тис абонентів у тому числі у сучасних великих житлових комплексах з ідентичною домофонною системою та має більший досвід роботи з домофонними системами.

Незважаючи на початкову більшу ціну яка відповідає іншому типу мережі у нової компанії, правління ОСББ домовлялося на попередніх умовах, які відомі власникам, а саме:

Власниками вже сплачено

  1. Базовий монтаж та підключення домофонної аудіотрубки/відеопанелі у квартирі біля вхідних дверей
  2. Протяжка, монтаж та вартість кабелю до щитів у будинку
  3. Дообладнання та налаштування центральної та квартирної домофонної системи

 

Якщо ще не придбано, власники матимуть докупити та сплатити у залежності від своїх побажань та замовлених послуг після консультації з представником «Оранти»:

  1. Квартирну аудіотрубку чи відеопанель самотужки після консультації, або у представника компанії. Якщо виробник відеопанелі відрізняється від базової системи будинку «Візит» власник має докупити адаптер для сумісності який коштує від 250 грн (обговорюється з представником компанії).
  2. Якщо власник бажає виконати підвищеної складності будівельні роботи з монтажу, які передбачають: віддаленість аудіотрубки/відеопанелі від дверей, тощо (обговорюється індивідуально з представниками компанії у залежності від складності робіт).
  3. Додаткову установку домофонних відеокамер на поверсі тощо.

 

Власникам у порядку черги передзвонять представники компанії та узгодять час виконання робіт. Згідно договору компанія має закінчити роботи у строк до 35 робочих днів. За виключенням форсмажорних обставин як неможливість надати доступ до приміщення власником.

Додатково повідомляємо що багато власників які прокладали кабель самотужки та сплатили тільки за монтаж і підключення панелі помилилися з щитами та не довели кабель, ці питання будуть вирішуватись індивідуально після закінчення робіт.