Підписання договорів з обслуговуючими організаціями

Ліфти

Правлінням ОСББ було підписано договір про надання послуг з обслуговування чотирьох ліфтів з "Укрліфт" http://ukrlift.com.ua/. Виконання робіт за договором розпочнеться за письмовим повідомленням Виконавця (Укрліфт) від Замовника (ОСББ).

Укрліфт одна з найбільших компаній обслуговування ліфтів, перемогла у конкурсі з Отісом запропонувавши вигіднішу цінову політику. Компанія обслуговує більше тисячі ліфтів, має більше 100 робітників, власний аварійний транспорт що територільно знаходиться в районі Дорогожичів.

Правлінням були перевірені фактичні потужності підприєства і обслуговування у житлових будинках на вулиці Дегтярівська, 25АК1, УКРНДІПРОДМАШ, УКРОБОРОНПРОМ.

Вивезення сміття

Правлінням ОСББ було підписано договір про надання послуг вивезення твердих побутових відходів з ТОВ «Володар Роз». Виконання робіт за договором розпочнеться за письмовим повідомленням Виконавця (Володар Роз) від Замовника (ОСББ).

Компанія має власний транспорт, та нічну машину з вивозу сміття маршрутом по О. Теліги. Перевірено фактичне розташування підприємства.

Порівняння цінової політики ЖЕКу та ОСББ

Порівняння цінової політики ЖЕКу та ОСББ

 

Ціна ЖЕКу

Ціна ОСББ

Різниця

Ліфти

5429,53 грн за місяць

4400,00 грн. на місяць

1029,53 грн на місяць

Сміття

86,00 грн за контейнер

73,57 грн. за контейнер

12,43 грн. за контейнер

Слід враховувати, що в будинку з моменту здачі працювали лише 2-3 ліфти, тоді як ОСББ заключив договір на обслуговування 4-х ліфтів.

При підрахунку вартості сміття слід враховувати, що за місяць вивозиться 50-60 контейнерів зі сміттям.

Інше

На даний момент ведеться обговорення компаній для обслуговування інженерних мереж будинку, в тому числі каналізації, насосної, теплопункту, електромереж.