Будівництво на 27-му поверсі

Будівництво на 27-му поверсі

Правління ОСББ доклало всіх зусиль, щоб докопатися до суті історії з орендою приміщення на 27 поверсі. В результаті нам стало відомо, що власник 217 квартири уклав з ЖЕКом договір щодо безстрокового користуванням приміщенням на 27 поверсі загальною площею 25,4 кв.м. за ціною 120 тис. грн.". ЖЕК не повідомив власнику 217 квартири про те, що укладання подібних договорів є незаконним і що в будинку було створено ОСББ, в найближчих планах якого - забирати будинок, про що ЖЕКу був надісланий офіційний лист. Дізнавшись про існування ОСББ в будинку, власник 217 квартири угоду з ЖЕКом розірвав та звернувся до правління з питанням розглянути можливість підписання з ним такого ж договору, який він підписав з ЖЕКом.

Згідно з законодавством України та статутом ОСББ "Бакинська 37-Д", оренда приміщень, що належать до спільної власності співвласників, проводиться лише за наявності рішення загальних зборів співвласників, тобто за згодою більше 50% співвласників. Відчуження (продаж) приміщення, можливе лише за наявності згоди усіх співвласників будинку.

 

Що робити

Члени правління ОСББ "Бакинська 37-Д" бачать наступні "за" та "проти" оренди частини 27 поверху на запропонованих власником 217 квартири умовах:

  1. Власник 217 квартири готовий заплатити ОСББ значну суму коштів, яку можна буде використати для розвитку будинку, як наприклад для заміни ламп у МОПах на енергоеективні. встановлення датчиків руху в МОПах задля економії електроенергії, встановлення паркану навколо дитячого майданчику, тощо.
  2. Приміщення 27 технічного поверху має сумнівну ліквідність через наявність там труб вентиляційної системи будинку, яка ускладнює пересування технічним поверхом.
  3. Запропонована власником 217 квартири ціна за безстрокове користування приміщенням площею більше 25 квадратних метрів є занизькою, як для міста Києва.

 

Тому Правління виносить дане питання на попереднє обговорення зі співвласниками будинку і просить вас висловити свою думку з даного питання. Напишіть нам на пошту osbb37d@gmail.com.